Aksident i rëndë në rrugën Milot-Lezhë, humb jetën një person

102
Sigal

Një person ka humbur jetën tragjikisht në aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot, teksa ende nuk ka detaje mbi shkaqet dhe emrin e viktimës.

Ajo që dihet është fakti se personi është aksidentuar nga një furgon mallrash. Shoferi është shoqëruar në polici për sqarime të mëtejshme.

Ky aks është problematik, teksa ka prodhuar shpesh ngjarje të rëndë si kjo e sotmja.