Tayna feston ditëlindjen, ja si e befasuan mbrëmë

439
Tayna mbrëmë është argëtuar deri në orët e vona, ku festoi ditëlindjen bashkë me më të dashurit e saj.Reperja, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe , ku tregoi edhe tortën me kurorë, që ia bënë befasi.Për ndryshe, “Sorry” titullohet projekti i fundit nga Tayna, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.“E gëzofsha ditëlindjen”- shkruan Tayna në një video ku tregon një buqetë me lule ku ishte shkruar emri i saj dhe në tortën me formën  e kurorës.

 

Image