Carmen Electra rikthehet me poza nudo për Playboy

1502
Sigal

Modelja dhe aktorja Carmen Electra ka pozuar nudo për Playboy.

Electra, e cila mori famë në vitet 1990 në flimin Bayëatch, realizoi një set fotografik tepër provokues dhe seansional.

E shtrirë në krevat, 46-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike.

Ish-ylli i Bayëatch pozoi për herë të fundit për kopertinën e Playboy 9 vite më parë.

Por pavarësisht se vitet kanë kaluar, Electra vazhdon të mbetet po aq seksi.