Rrëfehet Gigi Hadid, flet për shtatzëninë dhe ndërhyrjet kirurgjike

89

Gigi Hadid së fundmi ka bërë një ‘tutorial të make-upit’ me grimeren Erin Parson në një Instagram ‘live’, duke aplikuar grimin nën udhëzimet e artistes së famshme.

Dyshja kanë folur për rutinën ditore dhe grimin, teksa në një moment Hadid tregoi sesi shtatzënia e saj ka ndikuar në formën e fytyrës. Ajo gjithashtu ka folur edhe për operacionet plastike.

Hadid tha që ajo nuk ka vërejtur ndonjë ndryshim të madhnë fytyrë, përfshirë faqet më të plota.