Robert Berisha rikthehet në krahët e Xhesikës, çifti kapet mat

294
Sigal

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Prendi mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se tashmë i kishte dhënë fund marrëdhënies me Robert Berishën. Ish-bashkëshorti i Nora Istrefit mesa duket ende nuk e ka harruar.

foto galeri

foto galeri

Ashtu si shihet edhe nga fotot, dyshja vijon të jenë bashkë dhe tashmë nuk fshihen më nga sytë e kureshtarëve. Të dy ata kanë qenë në Shqipëri, ku duket se këtë verë kanë pushuar si një çift i konsoliduar.