Rita Ora i dedikon fjalën të bukura nënës së saj, pikërisht në Ditën Ndërkombëtare të Nënës.

162

Rita Ora dedikon fjalë zemre nënës.

Këngëtarja ka nxjerrë nga albumi familjar një fotografi, e realizuar shumë vite më parë.

“Gëzuar Ditën e Nënës për gruan më trime dhe të fortë që njoh. Vera Ora, të dua nënë, faleminderit që më udhëzove në jetë dhe gjithmonë. Edhe sot e kësaj dite mësoj shumë nga ti!”, shkruan ylli i Popit.

Rita Ora, pas publikimit të albumit të ri, është duke vazhduar me turneun e koncerteve.

Image