Premtoi postim të ri, Demi Rose i vë zjarrin rrjeteve sociale

774
Sigal

Demi Rose, është bukuroshja 24 vjeçare që ka pushtuar showbizin në mbarë botën.

Pjesa më e madhe e fotove të saj janë me bikini e madje minimaliste ku ajo është më tepër e zhveshur se e veshur.

Dhe ditë më parë ajo premtoi se një postim tjetër i ‘nxehtë’ do të vij nga ajo.

Modelja e mbajti premtimin dhe se fundmi ka publikuar një foto ku ajo nuk i ka lënë vend imagjinatës.

E shfaqur topless modelja ka veshur vetëm një pelerinë të tejdukshme e cila lejon të shihen të gjitha format bombastike të saj.

Fotoja e saj ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente.

ImageImageImage