Sigal

Në mars të këtij viti në familjen Mamaqi erdhi në jetë anëtarja më e re. Ata u gëzuan me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Sia.


Pas ardhjes në jetë të Sias, Ami vendosi që të sjellë në formë trupin e saj dhe duket se ja ka dalë. Pak muaj pas lindjes ajo nisi të ushqehej shëndetshëm, të merrej me palestër dhe mundi po i shpërblehet më së miri.

Stërvitja intensive po e rikthen shumë shpejt në formë dhe këtë e tregon vetë ajo nëpërmjet një postimi të bërë në ‘Instastory’. Në foto bukuroshja e ekranit tregon se është duke u ushtruar dhe në diçiturën e saj shkruan: “3 klie më pak”.
Pas lindjes së vajzës, Ami nuk është shumë aktive në daljet publike dhe ne mezi po e presim ta shohim si duket ajo.