Nuk do ta njihni më! Këngëtarja shqiptare shfaqet me bikini pasi humbi kilet e tepërta

72

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ka treguar se po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj dhe mund të themi se ja ka arritur të ketë forma për t’u patur zili.

foto galeri

foto galeri

Anxhela ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet me bikini dhe vihet re fiziku i saj perfekt.

Ajo ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për trupin e saj, por edhe për vullnetin që ka patur për të arritur deri këtu. Kujtojmë se kohë më parë, Anxhela ishte në e shëndetshme dhe me disa kile më shumë, por që falë këmbënguljes së saj ia ka dalë të ketë format që ka tani.