Këngëtarja e njohur amerikane Nicki Minaj dhe piloti i F1, Luis Hamilton, po shtojnë zërat se mund të jenë në një lidhje sëbashku.

Reperja 35-vjeçarja dhe Hamilton, pozuan sëbashku mbi dunat e rërës në Dubai teksa bënin xhiro me një motor 4-rrotësh.

Thuhet se dyshja po kalojnë kohë sëbashku pasi u takuan në festën e Javës së Modës në Nju Jork në fillim të këtij muaji.

foto galeri
foto galeri