Sigal

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar pak më parë një video të sajën teksa provon të ngasë biçikletën. Përveçse duket shumë e entuziazmuar dhe kjo duket qartë, ky moment është kthyer në argëtues për të dhe miqtë e saj, pasi biçikleta është për fëmijë të vegjël që e mësojnë për herë të parë.

Megjithatë moderatorja e dashur për publikun ja ka dalë mirë me herën e parë që e provoi. Mbase xhirot me biçikletë do të bëhen më të zakonshme nga ky moment.