Kur bukuria është në gene. Motra e Rita Orës mahnit rrjetin me bikini

356
Sigal

Rita Ora tashmë është një yll botëror, por shumica e njerëzve nuk dinë që ky sukses i saj është falë motrës së saj.

Elena Ora, 27-vjeçe, u bë menaxherja e këngëtares kur ajo ishte vetëm 18-vjeçe, domethënë në fillimet e saj si artiste dhe motra e saj e vogël ka nxitur drejt tregut ndërkombëtar.

Por jo vetëm kaq Elena është cilësuar si një nga femrat më seksi në botë.

E së fundmi ajo  ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku shfaqet me bikini duke treguar format perfekte të saja.  Foto të cilat kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.