VIDEO/ Puthje të zjarrta dhe plot epsh, kush është aktori shqiptar që e ‘dogji’ në shtrat me yllin francez

302
Sigal

Lolis Vuitton ka lancuar në treg parfumin më të ri “Spell on you”.

Produktit të brendit prestigjioz i ka paraprirë një kampanjë marketingu ku protagoniste është aktorja e njohur franceze Lea Seydoux.

Por, befasia në këtë klip është pjesëmarrja e aktorit kosovar, Genc Jakupi. Dyshja shfaqen në skena të nxehta në reklamën e Louis Vuitton. Jakupi, njihet për rolet e tij në filmat “Drita”, “So far so good”, “Dreaming American”.