Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

52

Pak muaj më parë, këngëtarja Ryva Kajtazi zbuloi në ditën e lindjes së saj se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Ndërsa sot vetë këngëtarja ka dhënë lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të dytë.

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, shkruan Ryva krahas fotos ku duket teksa ka kapur duart me vogëlushin e saj

Kujtojmë se këngëtarja dhe partneri i saj janë gjithashtu prindër të një vogëlusheje, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.