Ja lista e artistëve që do të përformojnë sonte krah Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

90
Sigal

Pak orë na ndajnë nga fillimi i festivalit ‘Sunny Hill’.

Dyert e festivalit janë hapur në ora 12:00 dhe do mbyllen në ora 22:00.

E hapjen e këtij festivali do ta bëjë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa.

Krahas këngëtares sonte do të përformojnë edhe Elvana Gjata, Yll Limani, Kida, Grupi Sytë, Art Lokaj etj.