Hueyda El Said: Ja më kë po më “tradhëton” Thierry

481
Sigal

Partneri prej shumë kohësh i Hueyda El Said quhet Thierry dhe ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e artistes, Gabrielin i cili e thërret baba.

Mbrëmjen e djeshme Hueyda së bashku me djalin dhe partnerin festuan Halloween-in dhe pozuan me personazhe të frikshëm.

Image

Hueyda postoi gjithashtu një foto të Thierryt me një fantazmë dhe me humor shkroi: Ja më kë më tradhëton Thierry sot.

Image

Në videot e publikuara nga Hueyda, Gabrieli duket shumë i lumtur teksa festojnë Halloweenin teksa Thierry e mban mbi supe.

Image

Image