Gjyshja ka ditëlindjen, Bes Kallaku e uron me fjalë të ëmbla: O Ija e të gjithëve!

247
Sigal

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija, është tashmë një ndër personazhet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka në Instagram edhe një llogari të vetën. Mirëpo, këtë herë ka qenë radha e Besit që të publikojë një foto me Ijen, pasi kjo e fundit feston sot ditëlindjen. Sakaq, aktori ka zgjedhur disa fjalë të ngrohta për të uruar gjyshen e tij të zemrës. “Urime Ditelindjen o Ija e t’gjithve! @ijabeskallakut”, ka shkruar ai duke i bërë tag.

Ndërkohë komentet e urimit për gjyshen e Besit ishin të panumërta nga të njohur e të panjohur.Kujtojmë që pak ditë më parë, Ija e surprizoi aktorin në emisionin “Soiree”, ku ishte i ftuar në një intervistë me Xhensilën. Ajo u fut në skenë duke emocionuar Besin, ndërsa ai e priti me përqafime dhe puthje.