Genta Ismajli del nga karantina, publikon moment intime nga udhëtim me partnerin turk

234
Sigal

Genta Ismajli prej disa kohësh po shijon lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta.

Çifti e kanë bërë tashmë lidhjen publike dhe nuk kanë munguar deklaratat e dashurisë nëpër intervista apo rrjete sociale.

Pandemia e Covid-19 e gjeti çiftin të karantinuar në Zvicër aty ku Usta jeton prej vitesh.

Dhe së fundmi ata kanë dal nga karantina dhe Usta e ka çuar Gentën të shoh ujëvaren e Zvicrës.

Çifti ka publikuar dhe një video nga ky udhëtim teksa shijojnë natyrën dhe bukuritë e saj.