FOTO/ Shumë ndryshe, ja si dukej Kim Kardashian në festën e maturës

231
Sigal

Me shumë më pak kilogramë, vetulla të holla dhe flokët të kapur me model, Kim Kardashian duket tërësisht ndryshe, në një foto të vitit 1996, në mbrëmjen e saj të maturës.

Përkrah nënës së saj Kris Jenner, Kim Kardashian është rikthyer vite pas, duke rikujtuar ditën e saj të veçantë në festën e maturës.