FOTO/ U martuan larg vëmendjes së publikut. Gold Ag prezanton për herë të parë bashkëshorten

60

Reperi i njohur Gold Ag i cili u martua në muajin mars në mënyrë të ‘fshehtë’ dhe larg vëmendjes së publikut asnjëherë nuk ka folur rreth jetës private e sidomos për partneren e tij.

Ishte vet reperi e cili e bëri të ditur lajmin nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale e ku dy duar formonin shqiponjën dhe të dyja mbanin unaza.

Ai gjithmonë ka qenë i rezervuar përsa i përket jetës private ndërkohë pak më parë ka thënë se bashkëshortes së tij nuk i pëlqen që të jetë pjesë e mediave.

Mirëpo ditën e sotme reperi me rastin e Fiter Bajramit ka postuar për herë të parë një foto së bashku me bashkëshorten në rrjetin social të “Instagramit” ku dhe ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë.

“Urime prej nesh”, ka shkruar reperi krahas fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.co