E papritur! Aktorja e njohur shkëputet nga profesioni, tregon arsyen e vendimit

141
Sigal

Aktorja e njohur, Sandra Bullock ka konfirmuar për “ET” se do të shkëputet pak nga karriera e saj si aktore – të paktën tani për tani.

Sipas “ET”, aktorja nuk e di se sa do të zgjasë kjo shkëputje, por Sandra thotë se do të jetë në vendin që e bën atë të lumtur – në shtëpi.

Sandra Bullock ka dëshirë të kalojë më shumë kohë me fëmijët e saj Louis, 12 vjeç dhe Laila, 10 vjeç.

“Unë e marr punën time shumë seriozisht kur jam në punë,” tha ajo, duke vënë në dukje se është një punë “24/7”. “Dhe unë thjesht dua të jem 24/7 me foshnjat e mia dhe familjen time.” “Këtu do të jem për një farë kohë,” shtoi ajo.

Aktorja na tregon se çfarë ndodhet në listën e saj të gjërave që do të bëjë ajo në përditshmëri.

“Duke ju shërbyer çdo gjë që iu nevojitet atyre,” tha ajo. “Kalendari i tyre social.”

“Plus, shtoni një shtresë masash paraprake pandemike. Të gjithë prindërit më njohin si zonjën e çmendur kur vjen puna tek pandemia,” tha ajo. “Ata e dinë se fëmijët e tyre do të kthehen pa COVID kur të vijnë në shtëpinë tonë.”

Me ndërprerjen e aktrimit të fitueses së Oskarit, fansat mund të shijojnë aftësitë komike të Bullock në filmin e saj të fundit, “The Lost City”, e cila luan së bashku me Daniel Radcliffe, Brad Pitt dhe Channing Tatum.