“Do t’a thyej gotën ballit”, Romeo Veshaj sherr me gazetarin e Thumb On

676
Sigal

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka rënë në kurthin e gazetarit të Thumb ON.

“Ora News” ka publikuar një video, ku aktori shfaqet duke kërcënuar gazetarin, i cili pretendon se ka disa foto të tijat.

Në një moment pasi flet në telefon me të vëllain Donald, Romeo ngrihet me nerva dhe thyen një gotë në tavolinë.

Ai i kërkon gazetarit që ta sqarojë në makinë personalisht.

Situata duket e agravuar, nisur edhe nga fjalori banal i aktorit.

Se çfarë ka ndodhur dhe si vijon do e mësojmë të dielën.