Ballina Etiketimet Gazetar

Etiketim: gazetar

Gazetari nga Shqipëria Andi Bushati i bën thirrje Vetëvendosjes për rebelim...

Gazetari Andi Bushati u ka bërë thirrje përkrahësve të Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë që të revoltohen pas mocionit të votëbesimit që shkarkoi me 82...

Ndalimi i Henri Çilit, Abilekaj: Hetimi i paplotë pa emrin e...

Gazetari Enton Abilekaj tha në studion Endri Xhafos në Abc News se hetimi për botuesin Henri Çili nuk ishte i plotë, për aq kohë...

Gazetari Eni Ferhati: OFL fillon punën me disa persona shumë të...

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar se ndër 250 subjektet e para me të cilat ka filluar menjëherë punën Operacioni Forca e Ligjit janë dhe...

“Do t’a thyej gotën ballit”, Romeo Veshaj sherr me gazetarin e...

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka rënë në kurthin e gazetarit të Thumb ON. “Ora News” ka publikuar një video, ku aktori shfaqet duke kërcënuar...

Gazetari i “Bild” paralajmëron publikim e përgjimeve të reja, të përfshirë...

Në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ishte i ftuar gazetari i mirënjohur Basir Çollaku, ku u shpreh se grupet kriminale në Shqipëri kanë rritur potencialin...

“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar”, gazetari rrëfen detaje nga...

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, gazetari Ronaldo Sharka ndau detaje të panjohura nga jeta e tij. Ai tregoi se e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS