Arilena Ara publikon fotot me Miriam Canin dhe ngjashmëria e tyre i habit të gjithë

222
Sigal

Këngëtaret Arilena Ara dhe Miriam Cani janë mike prej shumë kohësh.

Artistet shihen shpesh nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe në rrjetet sociale nuk mungojnë foto e përbashkëta.

Së fundmi, Arilena Ara publikoi në Instagram foto me miken e saj ku duken shumë të afërta me njëra-tjetrën, por ngjashmëria e tyre i habit të gjithë.

“Kukulla, si dy pika uji”, shkruan një ndjekëse.

Ndërsa të tjerë komentojnë: “2 yje, fiks si 2 motra”, “si binjake ngjani”, “Si binjake! Jeni dashur”, “Sa bukur, si motra ngjani”.