Anjeza Maja nis sezonin e plazhit, shikoni sa “sexy” duket me bikini!

779

Moderatorja Anjeza Maja ka nisur sezonin e plazhit.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet me bikini. Maja dukej më në formë se kurrë dhe duket se e ka kaluar për këtë sezon provën e bikinit.