Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

Belind Këlliçi: PD kërkon dorëheqjen e menjëhershme të qeverisë, mafia mbërriti deri në azilet...

Partia Demokratike kërkon dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi mori rastin e dy të moshuarve në azilin e pleqve....

Damian Gjiknuri takohet me stukturat e socialistëve, misioni vijon

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri ka mbajtur fjalën e tij para kandidatëve për drejtues të PS në njësinë numër 8 në...

Temperaturat përvëluese pushtojnë Shqipërinë, parashikimi i motit për sot

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të dominojnë në vendin tonë, duke sjellë mbizotërim të motit të kthjellët në një pjesë të mirë të territorit. Po,...

EMRAT/ Shisnin heroinë, kush janë të arrestuarit në Fier! Sekuestrohen dhjetëra milionë lekë nga...

Dy persona përfunduan në prangat e Policisë së Fierit, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike të llojit heroinë. Operacioni i koduar “Corner” arrestoi shtetasit,...

Euro arrin tjetër rekord historik të të gjitha kohërave në vend, zbret nën 119...

Rënia e monedhës së përbashkët në tregun e brendshëm nuk ka të ndalur. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbye sot...

Vodhën 3 mln euro bizhuteri në vilën e Ronaldos në Ibiza, si ra në...

Policia Kombëtare spanjolle ka shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me grabitje të vilave luksoze, mes tyre dhe shtëpia e futbollistit të njohur, Ronaldo. Tashmë...

Me amnistinë fiskale do të legalizohen edhe veprat e artit dhe ikonat e vjedhura

Ndërkohë që kasta e oligarkëve e konsiderojnë amnistinë fiskale si një “fuqizim ekonomik”, BE dhe FMN janë kundër nismës që e kthen Shqipërinë si...

Dr. Zekri Palushi: “Nëqoftëse nuk luftoni për atë çfarë doni, atëherë mos qani për...

Dr. Zekri Palushi, ish-këshilltar i Kryeministrit Aleksandër Meksi Të dashur bashkatdhetarë, - në prag të 7 Korrikut po ju kujtoj një shprehje tepër domethënëse për...

Fishekzjarre dhe shishe, ja çfarë ndodh me protestat në Shkup

Mbrëmjen e sotme Ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut është sulmuar me fishekzjarre nga ana e protestuesve të cilët kanë kundërshtuar propozimin francez...

“Situatë alarmante me zjarret në vend”/ Meta thirrje Ministrisë së Mbrojtjes: Të merren masa...

Kreu i shtetit Ilir Meta ka reaguar lidhur me situatën e zjarreve në disa qarqe të vendit, duke e quajtur alarmante dhe me pasoja...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS