Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

“Situatë alarmante me zjarret në vend”/ Meta thirrje Ministrisë së Mbrojtjes: Të merren masa...

Kreu i shtetit Ilir Meta ka reaguar lidhur me situatën e zjarreve në disa qarqe të vendit, duke e quajtur alarmante dhe me pasoja...

Për cilindo që ka dyshime për 7 korrikun/ Avokati Goxhaj liston 49 arsye për...

JA MOTIVET E PROTESTËS PASNESËR #7KORRIK Volantina që po shpërndahet sot Fronti i Shpëtimit Kombëtar: Bashkimi i Kauzave! 7 X 7 arsye bëjnë 49 (dhe jo 42)! Boll...

Eksperti shpjegon rritjen e frikshme të temperaturave

Akullnajat në Alpet e Evropës po bëhen më të paqëndrueshme dhe të rrezikshme pasi temperaturat në rritje, të shkaktuara nga ndryshimet klimatike, po dëmtojnë...

I riu shpenzon paratë e prindërve dhe deklaron se e grabitën

Një i ri grek ka denoncuar në polici se ka rënë pre e grabitjes. Mirëpo, duket se gjithçka ka qenë skenar i tij. I...

Shkoi të ndihmonte ushtrinë e Ukrainës, vritet nga raketat ruse modelja dhe snajperistja braziliane

Një modele dhe snajperiste e njohur braziliane është vrarë nga një sulm me raketa ruse në Ukrainë vetëm tre javë pasi ajo iu bashkua...

Dyshohet se ngacmonte seksualisht vajza të mitura, arrestohet 65-vjeçari në Shkodër

Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht disa të mitura. Në pranga është vendosur shtetasi me iniciale V.H....

Skandal në Kroaci, Zonja e Parë e vendit ndërhyn për të rregulluar notat e...

Në mediat kroate qarkullon lajmi se zonja e parë e vendit, Sanja Music Milanović ka ndërhyrë në shkollën ku djali i saj studion duke...

Zjarret në Athinë marrin ‘hov’, angazhohen 7 helikopterë

Vijon të jetë e rënduar prej më shumë se 24 orësh situata e zjarreve në Athinë dhe rrethinat e saj. Mësohet se flakët, të ndihmuara...

Ishte e parkuar në garazh, shpërthen në flakë makina në Librazhd. Dyshimet e para...

Një automjet tip “Golf” është përfshirë nga flakët teksa ka qenë i parkuar në një garazh në lagjen Nr.1 të qytetit të Librazhdit. Nga...

I doli emri si ‘milioner’, flet djali i të moshuarit me kompani 30 mln...

Teksa emri i babait të tij doli në media si biznesmen që kishte përfituar 30 milionë euro pasi kishte në zotërim një kompani që...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS