VIDEOLAJM/ Takimi masiv në Fier, Agim Xhafka: Berisha është frymë

65
Sigal

akimi i dytë i Foltores së Sali Berishës ka krijuar befasi në opinionin publik në median sociale. Edhe pse Fieri është një bastion i majtë, qyteti e priti Berishën në një takim masiv dhe entuziast.

Pamjet e këtij takimi janë befasuese. Gazetari dhe publicissti Agim Xhafka postoi një batutë, e cila u bë virale.

“Lulëzim Basha= Emër+Mbiemër

Sali Berisha= Frymë”.

Kurse aktori Julian Deda shkruan: “Kaq demokratë sa janë mbledhur sot në Fier, nuk ishin mbledhur në 8 vjet në këtë qytet…!”

© SYRI.net