Sherr në Kuvend/ Ruçi i pret fjalën Berishës, Noka i del në mbrojtje. Opozita mblidhet në foltore

512
Që në nisje seanca e sotme e Kuvendit ka nisur me debate e më tej ndërprerja e fjalës së ish-kryeministrit Sali Berisha ka bërë që të ketë përplasje dhe opozita të mblidhet rreth foltores.
Sigal