Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

399
Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

Një natë më parë dy krerët e partive kryesore diskutuan për tre orë me rradhë kokë më kokë derisa dhanë lajmin e shumë pritur për arritjen e akordit të bazuar në paketën e propozuar nga Yee, McAllister +.
Sigal