Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

386
Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen
Sigal