Presidenti Meta publikon foton para ndeshjes të rëndësishme: Me Konsullin e Nderit të Shqipërisë në Poloni

57
Sigal

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto përpara sfidës shumë të rëndësishme që do luhet sonte në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Polonisë.

Meta ka publikuar foto me Konsullin e Nderit të Shqipërisë në Poloni.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Sot, përpara ndeshjes historike, me Konsullin e Nderit të Shqipërisë në Poloni, z.Paëel Michalak.