Presidenti Ilir Meta njofton për intervistë në orën 21:00

156
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka njoftuar se mbrëmjen e sotme, në orën 21:00 do të zhvillojë një intervistë televizive.
Njoftimi i plotë i Kreut të Shtetit:
Të dashur motra dhe vëllezër vlonjatë, ju ftoj të më ndiqni sot LIVE në ora 21:00 në televizionin prestigjoz të Vlorës, ONE TV, në një intervistë përballë dy gazetarëve të nderuar Deni Llanaj dhe Irena Kabello.
I hapur për çdo pyetje!
Sigal