Petrit Vasili publikon kronikën e Zërit të Amerikës: Teatri grabitje kriminale e pronës publike

313

Ish-kryeu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili ka publikuar kronikës e Zërit të Amerikës, ku thuhet se pas teatrit të ri fshihen kullat shumëkatëshe.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Zëri i Amerikës:”Pas teatrit të ri fshihen kullat shumëkatëshe.”(VIDEO).

Teatri grabitje kriminale e pronës publike.

Shiheni vetë kronikën e Zërit të Amerikës dhe çdo koment i mëtejshëm është i panevojshëm.

Zeri i Amerikes:"Pas teatrit te ri fshihen kullat shumekateshe."(VIDEO).Teatri grabitje kriminale e prones publike.Shiheni vete kroniken e Zerit te Amerikes dhe çdo koment i metejshem eshte i panevojshem.

Gepostet von Petrit Vasili am Montag, 5. August 2019