Përplasje me armë zjarri në Shëngjin, plagoset aktivisti i LSI-së

297
Përplasje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur në Shëngjin. Gazetari i Panorama raporton për një përplasje me armë në Shëngjin dhe një person i plagosur që është transportuar në spital.