Një i vrarë dhe 4 të plagosur në Elbasan, Rama reagon në rrjetet sociale

82
Sigal

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur së Elbasan, ku mbeti i vdekur Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 persona të tjerë.

Postimi nga Edi Rama

Dëshpërimi i humbësve nuk duhet e nuk do të na bëjë të humbasim as qetësinë, as durimin, as besimin se 25 prilli do të sjellë bashkimin e shqiptarëve për ta ngjitur Shqipërinë në majën e merituar dhe ndëshkimin kuptimplotë të forcave që duan të ribëhen gjarpër rreth këmbëve tona!