Meta poston videon para se ti bashkohet manifestimit: Liri demokraci, edhe pak minuta…

386
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka postuar një video nga zyra e tij pak minuta para se ti bashkohej manifestimit të thirrur prej tij:

“Të dashur motra e vëllezër, edhe pak minuta dhe kam nderin e jashtëzakonshëm të bashkohem me ju në këtë pranverë kuqezi që nis sot dhe nuk ndalet deri në rivendosjen e sovranitetit. Liri demokraci për Shqipërinë si e gjithë Evropa, sot më 2 mars”, shprehet Meta.

#PërKushtetutën🇦🇱 #PërRepublikën🇦🇱 #PërShqipërinë🇦🇱 #PërKombin🇦🇱

#PërKushtetutën🇦🇱 #PërRepublikën🇦🇱 #PërShqipërinë🇦🇱 #PërKombin🇦🇱

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 2. März 2020