Marrëveshja me Ramën, Basha mbledhje me aleatët

290
Kreu i PD-së Lulzim Basha i cili është prej më shumë se 4 orësh e gjysëm në një bisedë me kreun e PS-së Edi Rama mësohet se do të mbledhë aleatët pas përfundimit të takimit.

Këtë e deklaroi kreu i PR-së, Fatmir Mediu gjatë një deklarate për median.

Ai i shpreh se Basha do të zhvillojë një takim me aleatët pas takimit me Ramën dhe do të shpjegojë dhe qartësojë marrëveshjen e arritur.