Partia Socialiste, mbledhje urgjente në orën 17:00

336
Marrëveshja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, duket se ka shkaktuar lëvizje të shumta.

Mësohet se Partia Socialiste do të mbledhë në mënyrë urgjente kryesinë e partisë për të diskutuar për marrëveshjen dhe detajet e saj.

Nga ana tjetër, Edi Rama dhe Lulzim Basha janë prej 4 orësh në takim së bashku.
Sigal