Koalicioni paszgjedhor, nesër firmoset marrëveshja nga Basha dhe Kryemadhi

24
Sigal

Të hënën kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të firmosë në orën 10:00 një marrëveshje me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Kjo marrëveshje do të jetë në kuadër të koalicionit të përbashkët pas zgjedhjeve të 25 prillit.