Klevi Pojana: Çdo ditë jemi pranë njerëzve të zakonshëm, pranë halleve dhe pranë shqetësimeve të tyre!

212
Sigal

Ditën e sotme, kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Tiranës, Klevi Pojana ka vazhduar takimet me banorët e Tiranës, nga ku thotë se çdo ditë jemi pranë njerëzve të zakonshëm, pranë halleve dhe pranë shqetësimeve të tyre.

“Urrejtje e frikshme për sektin e ‘Rilindjes’! Energji e paparë për ekipin e ndryshimit!”,- shprehet Pojana në një postimi të tijin të shpërndarë në rrjetet sociale.

Postimi i tij i plotë:

Voto #6LSI – Voto #09KleviPojana
Çdo ditë pranë njerëzve të zakonshëm, pranë halleve dhe pranë shqetësimeve të tyre!
Urrejtje e frikshme për sektin e ‘Rilindjes’!
Energji e paparë për ekipin e ndryshimit!
Nuk ndalet rinia, nuk ndalet shpresa!