”Foltorja” sot në Korçë, Berisha takim me demokratët

71
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha do të organizojë sot takimin e nëntë të foltores në qytetin e Korçës. Takimi do të zhvillohet në orën 18:00, ku do të mblidhet bashkë me demokratët në “Foltore”.

Mesa duket, 77-vjetorin e lindjes lideri historik i PD-së do ta kalojë në Korçë, ku priten edhe suprizat nga mbështetësit.

Në takim do të jetëe dhe deputeti i PD-së, Edmond Spaho i cili ka shprehur pakënaqësitë ndaj kreut Basha që pas zgjedhjeve të 25 prillit.