Dështimi i negociatave për Presidentin/ Vasili ironizon: Kaq ishte estrada! Alibeaj “debil i dobishëm”, i cili u kthye në…

57
Sigal

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar diskutimet e mazhorancës dhe opozitës për zgjedhjen e Presidentit.

Me nota ironie, Vasili thotë se mazhoranca me marifete të trasha shtyu me disa orë propagandën me “debilat e dobishëm” (grupin e Alibeajt).

Vasili shkruan në Facebook se tashmë “debilat e dobishëm”, në thjesht debila njëpërdorimsh.

Postimi i Petrit Vasili:

Nga debilë te “dobishem” ne thjesht debilë! Estrada TaoRama – AliBasha kaq ishte. TaoRama me ca marifete te trasha shtyu ca ore propagande me keta debilat e “dobishem”. Tani TaoRama u kthye ne fis, u tregoi munxat dhe i zboi ashtu siç zbohen debilat njeperdorimsh. Debilat e ” dobishem”, qe tani nuk i duhen as dreqit u kthyen thjesht ne debila totalē njeperdorimsh.