Berisha sulmon ish-Ministrin e Brendshëm: Sajmir Shullazi me skaf u kap teksa bashkëpunonte me Habilajt, Tahiri i drogës na turpëronte në dhomën ovale!

85
Sigal

Edi Rama emëron ministër trafikantin, Sajmir Shullazi deputeti me skaf dhe pasi u kap në flagrancë se bashkëpunonte me Habilaj, edi Rama dhe mafia e soros e dërgoi Tahirin në dhomë ovale ku na turpëroi të gjithëve ne, Sajmir Droga. Emëroohet Xhafa i drogës, i vëllai i tij drejtonte i lirë trafikun në Vlorë. Tani ka emëru skuthin e familjes, Çuçin. Nxjerr njerëzit në rrugë dhe nuk merret me këto banda kriminale.

Më së fundmi mori dhe kreun e opozitës dhe i dha goditje fatale pluralizmit. Foltorja ka ngjallur shpresa të mëdha por u ka futur frikën gjer në palcë narko shtetit.