Berisha nga protesta: Rama në tunelet e Skraparit! Nuk mund ti fshihet cunamit popullor

425
Sigal

Nuk ka munguar as në protestën duke e quajtur protestën e sotme një cunam popullor.

Ish kryeministri Sali Berisha, është shprehur se kryeministri Edi Rama nuk mund t’i fshihet cunamit popullor, siç e quajti ai.

“Mirënjohje të pakufishme ndaj atyre që sot firmosin betejën fitimtare nga kakistokracisë. Edi Rama ia ka mbathur sërish ditën e sotme. Edi Rama ka shkuar të tunelet e Skraparit. Ky është një cunam popullur dhe Rama nuk mund t’i fshihet”, u shpreh Sali Berisha.