Skandal! Modelja e njohur filmohet duke thithur një substancë që dyshohet të jetë kokainë

205
Sigal

Kaz Crossley është vënë në qendër të kritikave së fundmi për shkak një video të publikuar në rrjetet sociale.

Modelja është filmuar duke thithur një substancë të bardhë të dyshuar kokainë.

Kanë qenë mediat e huaja që kanë publikuar pamjen, e cila u bë virale dhe u kritikua ashpër.

Videoja pretendohet se është filmuar në Dubai në muajin nëntor të vitit të kaluar, por është bërë e ditur vetëm së fundmi.

Dubai ka zero tolerancë për veprat penale të lidhura me drogën.

Dënimet për posedim droge, qoftë edhe sasi e vogël dënohet rëndë deri me 20 vite burg.

ImageImageImage