Nesër publikohen episodet e fundit të serialit “La Casa de papel”

196
Sigal

Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër (e premte, 3 dhjetor).

Për gjithë fansat e flaktë të serialit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme. ‘La Casa de papel’, është një prej serialeve më të ndjekur të të gjitha kohërave në Netflix.

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.
Në sezonin e 5 në pjesën e dytë aktorët më shumë kanë luajtur me emocione dhe më me pak aksion.