Elvana Gjata nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Mozzik, vjen projekti me reperin e famshëm!

144
Sigal

Pak javë më parë, Elvana Gjata konfirmoi zërat lart e poshtë për bashkëpunimin me reperin e njohur Mozzik.

Mirëpo teksa lajmi mori dhenë dhe fansat e shpërndanë shumë videon, një tjetër lajm erdhi nga Elvana.

U zbulua se këngëtarja do të jetë pjesë e albumit të Lyrical Son dhe MC Kreshës.

Albumi publikohet në 12 Janar dhe titulli i këngës do të jetë “Stuhi mbi oqean”.

Një prej të tyre është edhe ai mes këngëtares dhe Bardhit.

Kënga pritet të publikohet së shpejti dhe pritet të jetë një nga hitet e vitit.

Ndërsa sa i përket Bardhit, ai do të sjellë një tjetër këngë me Azet, i cili do të publikohet brenda muajit janar.

ImageImage