Nuk la gjë pa thënë për Donaldin, Meridiani i kthehet edhe Romeos! I ‘zbulon’ disa sekrete…

225
Sigal

Meridian Ramçaj, ish-banor i “Big Brother VIP”, duket se për një kohë të gjatë nuk do ta pranojë daljen e tij.

Që prej daljes, Meridiani ka sulmuar rëndë dhe ka ofenduar ata që i kanë dalë kundër, duke nisur kështu me të parën që u përball, Balina Bodinakun.

Pas debatit live me Balinën, ai ka shpërndarë mesazhe mbështetëse pro tij, e kundra opinionistes dhe produksionit, si edhe i ka kthyer përgjigje virtuale njerëzve që nuk e kanë mbështetur.

Kësaj here Meridiani i drejtohet Romeo Veshajt, vëllait binjak të banorit Donald Veshaj i cili ka ri-publikuar një video të Meridianit i cili bie në kundërshtim me fjalët e tij brenda dhe jashtë shtëpisë.

“Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve. Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krahë, boll u kapët pas b… të vajzave kur jeni ndarë. Se të gjithë ju njohin si kunetërit e shokëve Xhemal!

PS: Je lodh shumë vëlla me PR duke thënë që Meridiani iu ndau nga gratë që ju kishin nda më parë! Shko gjuaj për ndonjë tjetër me lekë vëlla se vetë e ke ndrit. Artistët e Shqipërisë këta…”, shkruan Meridiani.

Image

Image