Roza organizon festën e ditëlindjes për të ëmën, surprizon me urimin për Rita Latin

251
Sigal

Aktorja e njohur Rita Lati ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 60-të të saj.

Ajo e cila u kujdes që aktorja të kalonte një natë të paharrueshme ishte vajza e saj Roza Lati.

Moderatorja ka organizuar një festë për mamanë e saj dhe nuk ka nguruar që të ndajë pamjet në rrjetet sociale.

Përkrah fotos ku shihet me Rozën, Rita ka bërë një urim të ëmbël për të ku mes të tjerave i premton që do bëjë gjithçka vetëm për ta parë të buzëqeshur, duke i thënë se edhe nëse i krijohen rrudha do t’ja paguaj ajo botoksin.

Postimi:

Disa momente nga festa e ditelindjes se mamit… Kenaqesia me e madhe per mua, eshte te shoh syte e saj te qeshin…. syte e saj kane qeshur gjithmone sepse ai ka qene profesioni i saj…. por… thelle thelle….

kur syte e saj drejtohen te une….. aty eshte nisja e zanafilles pse jetoj une… kush jam une… dhe bota ndalon.

Mos u plaksh kurre o Rita Lati (sic s’po plakesh) dhe te premtoj…. qe syte e qeshur do i kesh gjithmone.

Do bej gjithshka per ata syte e tu… edhe nese nga e qeshura e madhe mund te behen rrudha… s’ka gje mamo ta paguaj edhe botoxin no problem.Te dua,